Hírlevél







Ki olvas minket

Oldalainkat 1 vendég böngészi
Hungarian Croatian Czech English German Serbian Slovak Slovenian

Tesco járat Szombathely

Tesco járatok

 

 
 
Szombathely - vásárlói járat menetrend 2017. május 1.-től
Megállók oda                    
Kassák Lajos utca 5:00 7:30 9:00 *10:00 *11:00 12:15 14:45 16:45 18:45 20:30
Kodály Zoltán utca 5:01 7:31 9:01 10:01 11:01 12:16 14:46 16:46 18:46 20:31
Váci Mihály utca 5:03 7:33 9:03 10:03 11:03 12:18 14:48 16:48 18:48 20:33
Rohonci utca Órásház 5:05 7:35 9:05 10:05 11:05 12:20 14:50 16:50 18:50 20:35
Haladás pálya 5:06 7:36 9:06 10:06 11:06 12:21 14:51 16:51 18:51 20:36
Ady tér 5:08 7:38 9:08 10:08 11:08 12:23 14:53 16:53 18:53 20:38
Kiskar utca 5:10 7:40 9:10 10:10 11:10 12:25 14:55 16:55 18:55 20:40
Sorok utca 5:11 7:41 9:11 10:11 11:11 12:26 14:56 16:56 18:56 20:41
Szent Flórián krt. 5:13 7:43 9:13 10:13 11:13 12:28 14:58 16:58 18:58 20:43
Víztorony 5:15 7:45 9:15 10:15 11:15 12:30 15:00 17:00 19:00 20:45
Hunyadi út - Kánya üveges 5:17 7:47 9:17 10:17 11:17 12:32 15:02 17:02 19:02 20:47
Hunyadi út piac 5:18 7:48 9:18 10:18 11:18 12:33 15:03 17:03 19:03 20:48
56-osok tere 5:20 7:50 9:20 10:20 11:20 12:35 15:05 17:05 19:05 20:50
Vasútállomás 5:21 7:51 9:21 10:21 11:21 12:36 15:06 17:06 19:06 20:51
Zanati út VW szerviz 5:24 7:54 9:24 10:24 11:24 12:39 15:09 17:09 19:09 20:54
Zanati út Falco 5:26 7:56 9:26 10:26 11:26 12:41 15:11 17:11 19:11 20:56
Zanati út Suzuki 5:27 7:57 9:27 10:27 11:27 12:42 15:12 17:12 19:12 20:57
TESCO Áruház 5:29 7:59 9:29 10:29 11:29 12:44 15:14 17:14 19:14 20:59
                     
Megállók vissza                    
TESCO Áruház 7:00 8:30 *9:30 *10:30 11:30 14:15 16:15 18:15 20:00 **22:00
Zanati út Suzuki 7:02 8:32 9:32 10:32 11:32 14:17 16:17 18:17 20:02 22:02
Zanati út Falco 7:03 8:33 9:33 10:33 11:33 14:18 16:18 18:18 20:03 22:03
Zanati út VW szerviz 7:05 8:35 9:35 10:35 11:35 14:20 16:20 18:20 20:05 22:05
Vasútállomás 7:08 8:38 9:38 10:38 11:38 14:23 16:23 18:23 20:08 22:08
Vörösmarty út 7:10 8:40 9:40 10:40 11:40 14:25 16:25 18:25 20:10 22:10
Hunyadi út piac 7:12 8:42 9:42 10:42 11:42 14:27 16:27 18:27 20:12 22:12
Hunyadi út-Kánya üveges 7:13 8:43 9:43 10:43 11:43 14:28 16:28 18:28 20:13 22:13
Víztorony 7:15 8:45 9:45 10:45 11:45 14:30 16:30 18:30 20:15 22:15
Szent Flórián krt. 7:17 8:47 9:47 10:47 11:47 14:32 16:32 18:32 20:17 22:17
Sorok utca 7:19 8:49 9:49 10:49 11:49 14:34 16:34 18:34 20:19 22:19
Kiskar utca 7:20 8:50 9:50 10:50 11:50 14:35 16:35 18:35 20:20 22:20
Ady tér 7:22 8:52 9:52 10:52 11:52 14:37 16:37 18:37 20:22 22:22
Haladás pálya 7:24 8:54 9:54 10:54 11:54 14:39 16:39 18:39 20:24 22:24
Rohonci utca Órásház 7:25 8:55 9:55 10:55 11:55 14:40 16:40 18:40 20:25 22:25
Váci Mihály utca 7:27 8:57 9:57 10:57 11:57 14:42 16:42 18:42 20:27 22:27
Kodály Zoltán utca 7:29 8:59 9:59 10:59 11:59 14:44 16:44 18:44 20:29 22:29
Kassák Lajos utca 7:30 9:00 10:00 11:00 12:00 14:45 16:45 18:45 20:30 22:30
                     
* csak szombaton közlekedik                    
** Vasárnap 21:00-kor indul                    
                     
Gyorsjárat          
         
Ady tér 12:25 *14:00 16:00 18:00            
Városháza b.m. 12:28 14:03 16:03 18:03            
Aluljáró (Szent Márton u.) 12:30 14:07 16:07 18:07            
Vasútállomás 12:33 14:10 16:10 18:10            
Zanati út Falco 12:37 14:12 16:12 18:12            
Zanati út Suzuki 12:38 14:13 16:13 18:13            
TESCO Áruház 12:40 14:15 16:15 18:15            
                     
TESCO Áruház *12:45 14:15 17:15 19:15            
Zanati út Suzuki 12:47 14:17 17:17 19:17            
Zanati út Falco 12:48 14:18 17:18 19:18            
Vasútállomás 12:52 14:20 17:20 19:20            
Aluljáró (Szent Márton u.) 12:55 14:23 17:23 19:23            
Városháza b.m. 12:57 14:27 17:27 19:27            
Ady tér 13:00 14:30 17:30 19:30            

Naptár

augusztus 2017
hkscpsv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031